Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Şefaatli ve Yerköy ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaret hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

MHP Milletvekili Sedef, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "İl Başkanımız Tekin Irgatoğlu, Şefaatli İlçe Başkanımız Yüksel Çelebi, Şefaatli Belediye Başkanımız Müjdat Karaca, Yenipazar Belediye Başkanımız Menderes Baran, İl ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte Şefaatli Kaymakamı Muhammed Fatih Günlü'yü makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldık. Misafirperverlikleri için Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

İlçe esnafına da ziyarette bulunduklarını söyleyen Sedef, "Şefaatli'li hemşerilerimiz ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Hemşerilerimizle hasbihal ettik, esnaflarımıza hayırlı işler diledik" diye konuştu.

Yerköy İlçesinde, Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin ve Ticaret Borsası Başkanı Derviş Esatbeyoğlu ziyaret eden Milletvekili Sedef, "Bilgilendirmeleri ve misafirperverlikleri için kendilerine ve kıymetli yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca Tarım ve hayvancılık şehri Yerköy'ümüzün beklentilerini öğrendik" dedi.

Milletveili Sedef, daha sonra Yerköy İlçe Başkanı Şevket Kalkan, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, İl Genel Meclisi üyeleri Aslan Bozkurt, Yerköy Ocak Başkanı Yusuf Gül İl ve ilçe yöneticileri ile birlikte Yerköy sanayi esnafını ziyaret etti.