Sorgun TSO'da Akreditasyon Denetimi Tamamlandı

11.Dönem Akredite odalar arasında yer alan Sorgun TSO, 'Akreditasyon Takip Denetimi Sistemi' kapsamında, Türk Loydu İktisadi Vakfı Denetçilerinden Engin Deniz tarafından denetlendi.
Yayınlanma tarihi: 03 Kasım 2016, Perşembe günü, saat: 17:13

11.Dönem Akredite odalar arasında yer alan Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası A"kreditasyon Takip Denetimi Sistemi" kapsamında, Türk Loydu İktisadi Vakfı Denetçilerinden Engin Deniz tarafından denetlendi.

Sorgun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Aslan, Başkan Yardımcısı Ercan Önal,Genel Sekreter Sami Erdoğan ve Denetçi Engin Deniz'in katılımı ile Denetim Takip Sistemi açılış programı gerçekleşti. Açılış programında Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Sorgun, sosyo ekonomik durumu, ilçedeki ticari faaliyetler ve faaliyet gösteren işletmeler hakkında genel bir değerlendirme yaparak, oda ilgili süreçler hakkında bilgi verdi.

4 saat süren denetimde, 5 yıldızlı Akredite oda olarak üyelerine hizmet veren Sorgun TSO faaliyetleri incelenerek, herhangi bir eksikliğin bulunmadığı, kalite ve akreditasyon sürecinin başarılı bir şekilde sürdürüldüğü anlaşıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki