Sorgun'da Erkut Ekinci, Görevi Devraldı

M.H.P'den Sorgun Belediye Başkanı seçilen Erkut Ekinci, belediye meydanında yaptığı konuşmanın ardından başkanlık mührünü teslim alarak göreve başladı.
Yayınlanma tarihi: 05 Nisan 2019, Cuma günü, saat: 17:40

Milliyetçi Hareket Partisi'nden Sorgun Belediye Başkanı seçilen Erkut Ekinci, mazbatasını aldıktan sonra eski başkan Murat Gürbüz'den devir teslim töreni ile görevi devir alarak başkanlık görevine başladı.

Devir teslim töreni öncesi Belediye Meydanı'nda kendisini karşılayan topluluğa hitaben konuşma yapan Ekinci, seçim döneminin geride kaldığını, söyleneceklerin söylendiğini, niyetlerin, projelerin açıklandığını ve tercihleri yapıldığını belirtti.

Bugünden itibaren bir gün bile boşa geçmeyecek şekilde çalışmaya başlayacağını ifade eden Ekinci, "Yapacak çok işimiz var. Yarım kalmış işler var, yapılması planlanan işler var, bizim yapmak istediğimiz işler var. Biz bunların hepsini öncelik sırasına koyacağız ve vatandaşımızla el ele tamamlayacağız. İlk olarak belediyenin tüm hesapları uzman denetçiler tarafından inceletilecek ve raporları halkımızla paylaşacağız." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki