Sorgun ilçesinde, yemek, doğum günü, toplantı, parti ve benzeri organizasyonlar da hizmet verecek olan Saray Pastanesi hizmete girdi.
         
Müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak hizmet vereceklerini belirten Saray Pastanesi sahibi Metin Avcı, Sorgunlu hemşerilerini kahve molasına davet ettiklerini belirterek; "insanın içini titreten tarih ve sanat kenti Yozgat'ta ve hayaller ilçesi Sorgun'da kısa bir kahve mollasına davet ediyoruz. Sorgunun eşsiz tatlılarını, günlük taze un kurabiyelerini, böreklerini, en güzel tatlı çeşitlerini müşterilerimize sunacağız" dedi.

Metin Avcı, Saray Pastanesinin beş dakikalık kahve mollaları içinde ideal bir mekan olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti: "Güler yüzlü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her kesime hitap eden Saray pastanesi sabah kahvaltılarının adresi olmaya devam edecek. Köylerden gelen taze ve sıcak süt, tereyağın o eşsiz lezzeti ile sabah ve hafta sonları kahvaltılarının yaşandığı özel bir mekan olacak.

Akşamları beş çaylarını sohbet ederken içmek ve o sıcak çay çeşitlerinin zevkine varmak ideal bir yer  ve hafta sonları eşsiz açık büfe Brunch keyfi ile sıcak ve unutulmaz anları yaşamak için cennet bir köşe.
 
Damak tadının eksik olmadığı her türlü lezzetin bir arada bulundugu Saray Pastanesi, aynı zamanda her türlü aktivitelerin olduğu yemek, doğum günü, toplantı, parti ve organizasyonlar için ideal bir mekan olacak.
  
Hemşerilerimizi güler yüzle karşılndığı ve huzurun yaşandığı Saray Pastanesine davet ediyoruz."