Spor Merkezleri Tanıtımları Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz yaz spor okulları ve engelliler il spor merkezleri için tanıtım çalışmaları Yozgat'ta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 12 Haziran 2017, Pazartesi günü, saat: 07:16

5-18 yaş arası çocuk ve gençlerin ücretsiz olarak yararlanabileceği yaz spor okulları tanıtımları kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından Novada AVM de  tanıtım standı açıldı.

Yoğun ilgi gören stantlarda görevlendirilen personel ve antrenörler tarafından hem yaz spor okulları tanıtıldı hem de sporcu kayıtları yapıldı. Yaz spor okulları ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, “İl spor merkezleri ve engelli il spor merkezlerimizin tanıtımı kapsamında öncelikle il ve ilçe okullarımızda tanıtımlarımızı yaptık” ifadelerini kullandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Oğuzhan Güneşer, “Özellikle yaz aylarından Yozgat'ın en işlek yerlerinden olan Novada Avm de  açtığımız stant ile tanıtım çalışmalarımız devam ediyor. Standımıza ilgi çok güzel ve velilerimiz çok meraklı. Çocuklarının yazın bir spor dalı ile uğraşmalarını istiyor. Bizlerde antrenörlerimizin yönlendirmesiyle çocuklarımızın en uygun spor branşında eğitim almalarını sağlıyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki