Temsilcimiz Yozgatspor'da haftasonu deplasmanda oynayacağı Çubukspor maçının hazırlıkları hız kesmeden devam ederken, dünkü çalışmada karla kaplı zeminde çalışan kırmızı-siyahlı oyuncuların neşeli ve hırslı olmaları da dikkatlerden kaçmadı.

"TAKIMIN HAVASI ÜST DÜZEYDE"
Yozgatspor'da, Çubukspor maçı öncesi takımın havası üst düzey seviyede. Bu durum, dün Yozgat tesislerinde yapılan idmanda çok net şekilde görüldü. Özellikle idmanın son bölümünde yarı sahada yapılan çift kale maçta ortaya konulan mücadele ve hırs, teknik direktör Feridun Dündar’ı memnun etti. Çalışmada, bütün oyuncular yer aldı. 

FUTBOLCULARDA MORAL-MOTiVASYON TEPE NOKTADA
Kırmızı-Siyahlı takımda, çift kale maçta renkli görüntüler yaşandı. Futbolcular, yapılan çift kale maçta karlar içerisinde çocuklar gibi eğlendiler.

Kırmızı takımla Yeşil takımın yaptığı çift kale maçı yeşil takım kazanırken maçta gol atan Volkan Süer'i yeşil takımdaki arkadaşları yere yıkıp atlamak için üzerine çullaştı. Bir anda neye uğradığını şaşıran karadenizli golcü Volkan Süer, arkadaşlarının kendisini yere düşürmek istemesine rağmen direnmek istedi ama bunda başarılı olmayarak kendisini bir anda yerde buldu.

İDMAN SONRASI RENKLİ GÖRÜNTÜLER
Yozgat tesislerinde yapılan idmanda yaşananlar, Kırmızı-Siyahlı takımda uzun zamandır hiç rastlanmayan renkli görüntülere sahne oldu. Feridun Dündar’ın maçı bitiren düdüğü çalmasıyla birlikte ikinci Kaptan Muharrem Kaya’nın takımı galip geldi. Muharrem ve arkadaşları uzun süre büyük sevinç yaşadı. 

Bu arada maçı kazanan yeşil takımın oyuncuları forvet Volkan Süer'i yere yıkayarak üzerine çullaştılar. Bu sevince yeşil takımın kalesini koruyan deneyimli kaleci Aykut Demirdelen'de kalesini bırakıp koşarak katıldı. Yeşil takımdan Volkan Nadir daha sonra takımda ikinci kaptan olan Muharrem Kaya'yı yakalayarak tecrübeli oyuncuyu yıkmaya çalıştı. Deneyimli oyuncu direninde bu kez devreye Oğuzhan Kandemir girdi ve Muharrem Kaya'nın beline sarılıp yere yatırmak istedi. Kaya'da bir anda Kandemir'e karşılık verince idman sahası bir anda güreş alanına döndü. Oğuzhan Kandemir'e diğer futbolcularda eşlik etti. Bir anda etrafı arkadaşları tarafından çevrilen Muharrem Kaya, güçlü fiziğiyle uzun süre direnmesine rağmen yere düştü. Futbolcular, takım arkadaşları Muharrem Kaya'yı yere düşürdükten sonra üzerine çullanarak üst üste atlarken bu sevince kaybeden takım oyuncuları da katılınca ortaya çok renkli görüntüler çıktı. İdman sonrası yaşananlar, teknik direktör Feridun Dündar ve yardımcıları Nihat Tinel ile Şaban Şahiner'i kahkalara boğdu.

HABER: Mehmet Örs / Çağlayan Gazetesi