Tayini Çıkan Savcı ve Hakimlere Veda Yemeği

Sarıkaya Adliyesinde görev yapan ve yaz kararnamesiyle tayini çıkan savcı ve hakimler için hem veda, hem de iftar iftar yemeği düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 29 Haziran 2015, Pazartesi günü, saat: 07:22

Sarıkaya İlçesinde, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun yaz kararnamesi ile görev yerleri değişen hakim ve savcılar için iftar ve veda yemeği  düzenlendi. Cumhuriyet Savcılığı tarafından düzenlenen iftara, Kaymakam Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Jardarma Komutanı Üzteğmen Adem Yeleğen, Emniyet Müdürü Fatih Çetin, protokol üyeleri, hakimler, savcılar ve avukatlar ile adli personel katıldı.

İftar yemeğine ev sahipliği yapan Cumhuriyet Başsavcısı Musa Erdem Altınhalka, davetliler ile tek tek ilgilenirken, tayini çıkan hakim ve savcılara ilçede yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Veda yemeğinde konuşan Kaymakam Özcan şu ifadelere yer verdi. "Öncelikle bende görevim itibari ile çok tayin gördüm ve görev yaptığım yerlerde çok ta savcı hâkim arkadaşlarımızı tayin nedeniyle uğurladık ve halen görüştüğümüz savcı hakim arkadaşlarım var şimdi tayini çıkan ve Sarıkayamızdan ayrılan hakim ve savcımıza ilçemize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum inşallah bundan sonraki hayatınızda milletimize devletimize yine güzel hizmetler vermeniz ve yeni görev yerlerinizde üstün başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Kendilerine gösterilen ilgiden duydukları memnuniyetleri dile getiren savcı ve hakimler yemeği düzenleyenlere teşekkür etti. Konuşmaların sonunda tayini çıkan Hakim Nilgün Koç Vergil, Hakim Sibel Yıldırım ve Cumhuriyet Savcısı Abdullah Yıldırım'a  plaket ve  hediyelerin  verilmesi ile sona erdi.

Etiketler: sarıkaya   hakim   savcı   yemek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki