TEMA Vakfı Yozgat İl Temsilciliği ve Genç TEMA gönüllü kazanım faaliyeti ve Çevre Bilinci için Yozgat NOVADA AVM’de hafta sonu stant açtı.  

Hafta sonu hareketliliği ile yüzlerce çocuk ve ailelerine ve ayrıca yetişkinlere TEMA Vakfı Gönüllüsü olmanın öneminden bahsedildi. TEMA Vakfı Yozgat İl Temsilcisi Timur Yıldız, “TEMA Türkiye’nin en büyük gönüllü ailesi. Bugün burada bu etkinlikle aile olarak daha da genişlemeyi, gerek yetişkin insanlarımız gerekse de çocuklarımız için bir farkındalık yaratmak istedik. Organizasyonun başında GENÇ TEMA’mız var. Genç TEMA Başkanı Ufuk Erçetin ve Başkan Yardımcısı Kübra Nur Hekim çok emek sarfettiler. Ekipleri de çok emek sarfettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

TEMA Vakfı Yozgat İl Temsilcisi Timur Yıldız, ayrıca etkinlik için ev sahipliği Novada AVM’ye ve faaliyetin yemek sponsorluğunu yapan Somun Arası ve sahibi İsa Tuncer’e teşekkür ederim” diyerek sözlerine son verdi.
    
Öğrenci TEMA Gönüllüleri etkinliğin doğum gününe denk gelen TEMA Vakfı İl Temsilcisi Timur Yıldız için küçük bir de sürpriz yaptılar.