Ticaret Borsasından Köse'ye Ziyaret

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erkekli, Borsa Meclisi, Yozgat Odalar Borsalar Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara ve Borsa Genel Sekreteri Nazif Gençarslan, Belediye Başkanı Celal Köse’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
Yayınlanma tarihi: 16 Nisan 2019, Salı günü, saat: 10:55

Yozgat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erkekli, Borsa Meclisi, Yozgat Odalar Borsalar Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara ve Borsa Genel Sekreteri Nazif Gençarslan, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Erkekli, Yozgat’a kurulacak “Buğday Pazarı” için yer tahsisinde bulunmaya hazır olduklarını belirterek, “Yozgat Hayvan Pazarı” ve “Kesimhane” konularını gündeme getirdi.

Erkekli, Hayvan Pazarı için başlatılan çalışmanın takip edilmesi ve desteklenmesinin yanı sıra buğday pazarı için yer tahsisi yapılması hususunda her zaman hazır olduklarını belirterek, Yozgat’ın tarım ve hayvancılık kenti olduğu gerçeğine dikkat çekti ve bu konuda ortak çalışmalar yapılmasının gerekliliğini vurguladı.

Bunun üzerine Belediye Başkanı Celal Köse, bu konularda gereken destekleri vereceklerini Yozgat için ortak çalışmalar yapılması gerektiğini bildirdi.

Borsa Başkanı Erkekli ve beraberindeki heyetin Başarı dileklerinde bulunulduğu ziyaretin sonunda Nisan ayı sonunda gerçekleştirecek organizasyon kapsamında Batum İş Dünyası, Tarım ve Hayvancılık alanında faaliyet gösteren firmalar,  Ticaret ve Sanayi Odası ve Batum Ticari Ataşeliği ile yapacakları ortak çalışma toplantısına belediye başkanı Celal Köse de davet edildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki