TÜMSİAD'dan Başkan Arslan'a Ziyaret

TÜMSİAD Yozgat Şube Başkanı Ali Çatar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 13 Ekim 2017, Cuma günü, saat: 08:39

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı Ali Çatar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Kazım Arslan’ı makamında ziyaret etti. 

Yozgat ( Merkez) Vadi Kent Kentsel Tasarım Projesi hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Kazım Arslan, “Yozgat ‘ı güzelleştirmek ve gelecek 30 yılın yaşanabilir şehrinin imarını hazırladık bir çok değişime ve gelişime imza atan bu değişimle Yozgat’ımıza güzellik katacağız.” dedi. 

Arslan, geçmişte yapılan çarpık yapılaşmanın aksine Yozgat’ ta imara açılacak bölgelerde aynı standart ve düzen ile yeni bir çehreye kavuşacağını ifade etti. 

TÜMSİAD Yozgat Şube Başkanı ALi Çatar, Yozgat’ın gelişmesinin ve büyümesinin önemli bir yerde olduğunu belirterek, Arslan’a görevinde başarılar diledi. 

Nazik ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD yönetimine teşekkür eden Belediye Başkanı Kazım Arslan , derneğin bundan sonraki süreçte yapacağı faaliyetlerde başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki