Türk Ocağı'ndan İftar

Türk Ocağı Yozgat Şubesi tarafından düzenlenen iftar programında Türk Ocaklılar bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 17 Haziran 2016, Cuma günü, saat: 09:43

Galata Çamlık Otel’de düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda Türk Ocağı mensubu aileleriyle birlikte katılım gösterirken, ocak mensupları aynı sofra etrafında buluştular.

Galata Çamlık Otel’de düzenlenen iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan Yozgat Türk Ocağı Başkanı Nefise Yüksel, Türk Ocağı’nın çok geniş ve büyük bir aile olduğunu belirterek, mübarek ramazan ayı vesilesiyle bu büyük aileyi bir arada görmeyi arzu ettiğini ve bu vesile ile iftar yemeği organize ettiğini söyledi. 

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri çeken ve Yozgat Türk Ocakları’nın ilk kadın başkanı olan Nefise Yüksel, “Bundan sonraki yıllarda da inşallah bu toplu iftarlar geleneğimizi sürdüreceğiz ve her yıl masamızı daha da büyüteceğiz. Yozgat Türk Ocağı olarak bu mübarek ayda boş durmuyor ve ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere ilimizde mülteci durumunda bulunan soydaşlarımıza ve diğer kardeşlerimize destek ve katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bu faaliyetlerimizin yanına bugün birde iftar yemeğimizi eklemiş olduk. Tüm katılımcılara ve aziz ocaklılara teşekkür ediyorum” dedi. 

Program daha sonra Yozgat Türk Ocağı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Çakır’ın Kuranı Kerim tilavetiyle devam etti. Ezan ile birlikte orucunu açan Türk Ocaklılar daha sonra semazen eşliğinde verilen tasavvuf konserini seyretti. Program yapılan dualar ile son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki