Ülkü Oaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Üniversite Birim Başkanlığında bayrak değişimi yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 04 Mart 2016, Cuma günü, saat: 09:45

Bozok Üniversitesi Kampus Yemekhane önünde yapılan törenle Üniversite Birim Başkanı Osman Erdoğan görevini Mehmet Uzun'a devretti. 

Erdoğan devir teslim töreni öncesi yaptığı açıklamada, yürütmüş olduğum üniversite birim başkanlığı görevini Mehmet Uzun başkana devretmiş bulunmaktayım. Görev sürem boyunca yanımda bulunan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Ülkü Ocakları İl başkanı Duran Küçükduman ve değerli ocak yönetimine, fakülte başkanlarım ve yurt başkanlarına teşekkür ediyorum. ülkü ocakları imanlı ihlaslı, vatan kaygılı, millet sevdalısı gençlerin yeridir. Bu dava 1968'de can vermeye başlamıştır. B dava kutlu bir yoldur. Bu yol Allah yoludur, hak yoludur. Art niyeti olmayanın zalimin karşısında mazlumun yanında dimdik durmanın davasıdır. Başbuğumuzun dediği gibi dert sofrasında bal yedik, baş verdik baş eğmedik. Gün iri olma zalimin karşısında dimdik durma gün birlik günüdür. Buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum diye konuştu. 

Görevi devralan Mehmet Uzun ise, biz burayı emanet biliriz. Emanete asla ihanet etmeyiz. Osman Erdoğan'dan almış olduğum görevi en iyi şekilde yürüteceğiz. Üniversitemizde kol gezen hainlere karşı savaşımız yılmadan devam edecek diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki