Uyuşturucu Kullanımı Ve Bağımlılıkla Mücadele Anlatıldı

Boğazlıyan'da Eğitim Uzmanı Necati Çoşkun tarafından 'Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele' konulu eğitim semineri düzelendi.
Yayınlanma tarihi: 25 Ekim 2016, Salı günü, saat: 14:13

Boğazlıyan İlçesinde, Yozgat İl Millî Eğitim Müdürlüğünde görevli Eğitim Uzmanı Necati Çoşkun tarafından "Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele" konulu eğitim semineri düzelendi.

Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi ve  Necmettin Yıldız Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi konferans salonlarında gerçekleşen seminere, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Eğitim Uzmanı Necati Coşkun konuşmacı olarak katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğrenciler seminere yoğun ilgi gösterdi.

Seminerde Necati Coşkun, madde bağımlılığı nedir, madde bağımlılığının zararları nelerdir, hukukî düzenlemeler ve yardım alınacak kuruluşlar hakkında katılımcıları bilgilendi.
 
Necati Coşkun; madde kullanımı ve bağımlılığının ortaya çıkmasına merak, arkadaş grubuna uyma, farklı gözükmek arzusu, model alma, bir kereden bir şey olmaz düşüncesi, kişisel sorunlardan kurtulacağım yanılgısı gibi nedenlerin yol açtığının söyledi. Eğitim hayatı konusunda da öğrencilere bilgiler veren Coşkun, madde bağımlısı olan kişilerin yaşamlarında ve aile hayatlarında başarısızlık içerisinde olduğunu, madde bağımlısı olan kişilerin genç yaşta hayatlarını kaybettiğini vurguladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki