Uzman Doktorlar Şehir Hastanesini İnceliyor

Yozgat Şehir Hastanesi’nde çalışacak olan uzman doktorlar, Yozgat Şehir Hastanesinde kendi çalışacakları bölümleri yerinde görüp, kullanacakları cihazları incelediler.
Yayınlanma tarihi: 14 Kasım 2016, Pazartesi günü, saat: 11:20

Yozgat Şehir Hastanesi’nde çalışacak olan uzman doktorlar, Yozgat Şehir Hastanesinde kendi çalışacakları bölümleri yerinde görüp, kullanacakları cihazları incelediler. 

Yozgat Şehir Hastanesi açılmadan uyum sürecini hızlandırmak, hastanede kullanılacak cihazların tanıtımı, motivasyonu yüksek tutmak için, uzman doktorlar Yozgat Şehir Hastanesinde, çalışacakları bölümleri bina içerisindeki yerlerini görerek, cihazları incelediler. 

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada; "Yozgat Şehir Hastanesi Yozgat’ta sağlığın değişim yüzü olacak. Güler yüzlü, şikâyetsiz, kuyruksuz, kolay erişebilir hastane felsefemizle çalışmalarımız büyük bir hız ve gayretle devam ediyor. Uzman doktorlarımız bu değişim sürecinin her basamağında yer aldılar. Yine Şehir Hastanemize uyum süreçlerini kolaylaştırmak, kullanılacak oldukları cihazları yerinde görmelerini sağlayarak, görüşlerini alarak çalışmalarımızı planladık. Cihazların kullanılabilirliği, çalıştıkları bölümün bina içerisindeki yeri, yaşanılabilecek sorunlar ve çözüm önerileri gibi çalışmalarımızı uzman doktorlarımızla yaptık" dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki