Vergi Dairesinden, Sorgun TSO'ya Ziyaret

Sorgun’da Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Kadir Kahraman ve memurlar, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan’ı makamında ziyaretti etti.
Yayınlanma tarihi: 02 Mart 2017, Perşembe günü, saat: 08:18

Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Sorgun Vergi Dairesi Müdürlüğü heyeti Sorgun TSO'yu ziyaret etti.

Ziyarette açıklama yapan Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, yapılan nazik ziyaretten dolayı Sorgun Vergi Dairesi Müdürü Kadir Kahraman’a ve beraberindeki heyete Vergi Haftası münasebetiyle yapılan bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiğini ifade ederek, "Bir ülkenin kalkınmasında vergilerin önemi çok büyüktür. Sorumluluk sahibi insanlar vergisini zamanda ödeyen insanlardır

Kalkınmanın en önemli ayağı vatandaşın ödediği vergilerdir. Ödediğimiz vergilerin bize hizmet olarak döneceği bilinciyle hassas davranmamız gerekmektedir. Sorgun TSO olarak bu sorumluluk bilinci ile hareket edilmesi için gayret sarf ediyoruz. Vergi sistemi, bir ülkenin ileriye gitmesi ve vatandaşların refahı açısından son derece önemlidir. Devletin gelir sağlama işlevinin yanında ekonomik ve sosyal amaçların elde edilmesinde verginin büyük yeri vardır" dedi.

Ziyaretin sonunda yönetim kurulu başkanımız Üzeyir Arslan, Vergi Dairesi Müdürüne Sorgun TSO'ya ait “Sorgun Ekonomik Bakış” isimli dergiyi takdim etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki