Veterinerlerden Sinema Şenliği

Yozgat Veteriner Hekimler Odasının 'Geleneksel 23 Nisan Sinema Şenliğinin' bu yıl 2'ncisi gerçekleştirildi.
Yayınlanma tarihi: 26 Nisan 2016, Salı günü, saat: 12:52

Yozgat Veteriner Hekimler Odasının çocuklar için düzenlediği ve geleneksel hale getirmeye çalıştığı '23 Nisan Sinema Şenliğinin' bu yıl 2'ncisi gerçekleştirildi.

Yozgat Veteriner Hekimler Odası Başkanı Faruk Anteplioğlu yaptığı açıklamada, "Sinema Şenliği"nin geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını ifade ederek, "Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, bizde oda olarak çocuklarımızı sevindirmek istedik. Sinema öncesinde çocuklarımızı oyun parkına götürdük. Film öncesinde de patlamış mısır ve meyve suyu ikram ettik. Yine sinema sonrasında çocuklarımız oyun salonunda eğlenmeye devam ettiler. Ulu önder Atatürk 23 Nisan'ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilan ederek çocuklara verdiği değeri gösterdi. Biz de her yıl bu tip organizasyonlar düzenleyerek çocuklarımızı sevindirmeye çalışacağız." dedi.

Sinema Şenliği, film gösterimi sırasında, yapılan ikramların arkasından oyun salonunda hediye oyun jetonlarla devam etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki