Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Bilgihan Yeşilyurt, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu yıl başı gecesi mesai yapan Yozgat Şehir Hastanesi personeli ve yeni doğum yapan anneleri ziyaret etti.

Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, Yozgat Şehir Hastanesi'nde 2017 yılının son bebeklerini dünyaya getiren anneleri ve bebekleri ziyaret etti. Aileleri tebrik eden ve ailelerin yeni yılını kutlayan Yılmaz, bebeklere de altın taktı.

Yeni doğan ünitesinin ardından görevi başındaki acil servis personellerinin de yeni yılını kutlayan Yılmaz, burada hastalarla kısa bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Daha sonra Vali Yardımcısı Yılmaz ve beraberindekiler, Muslubelen mevkinde yol kontrolü yapan jandarma ve emniyet ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yılmaz burada da kontrol için durdurulan yolcularla sohbet etti ve yolcuların da yeni yılını kutladı. Yeni yıl ziyaretlerini merkez karakolu ziyaretiyle tamamlayan Yılmaz, görevi başındaki emniyet mensuplarının yeni yıllarını kutlayarak 2018 yılının herkes için iyi geçmesi temennisinde bulundu.