Yerköy'de Deprem İncelemesi

Kırşehir-Çiçekdağı ilçesinde meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, Ayanoğlu Mahallesinde depremden etkilenen konutlara inceleme yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 09 Şubat 2016, Salı günü, saat: 13:23

Yerköy İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök, Yozgat İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil İbrahim İbiş ile birlikte Kırşehir-Çiçekdağı ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, Yerköy, Ayanoğlu Mahallesinde depremden fiilen etkilenen konutları gezerek incelediler. Kaymakam Şengök ve AFAD İl Müdürü İbiş, depremden etkilenen konutlarda oturan vatandaşlarla bire bir görüşerek ihtiyaç ve taleplerini sorarak, çözüm için gerekli olan yöntemlerin ivedilikle uygulanacağını söylediler.  

İncelemelerin sonunda İlgili Komisyon Başkan ve Üyeleri İlçe Özel İdare Müdürü Veysel Koçak, Malmüdürü V. Ferhat Güneş, Yozgat Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Şube Müdürü Murat Karabacak, Yozgat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Şube Müdürü Abdulkadir Karakoç, Yerköy SYDV Sosyal İnceleme Görevlisi Hüseyin Seyfi, Yozgat Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Aydın Bedir ile bir toplantı yaparak çözüm önerilerini değerlendirdi.

Etiketler: yerköy   kaymakam   nevzat şengök   deprem  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki