Yozgat Belediyesi tarafından başlatılan 'Yozgat Sizinle' kampanyası kapsamında, Güneydoğu'da bölücü teröristlere karşı mücadele eden güvenlik güçlerimiz için yardım paketleri hazırlandı.

Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, 'Yozgat Sizinle' sloganıyla başlattılan kampanyanın devam etmekte olduğunu vurgulayarak, "Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bölücü teröristlere karşı, mücadelede görevli asker ve polislerimizin morallerini yüksek tutmak adına başlattığımız kampanya kapsamında onlar için çam sakızı, çoban armağanı küçük hediyeler hazırladık." dedi.

Bölücü teröristlere karşı mücadele eden güvenlik güçlerimizin bunlara ihtiyacı olmadığı ifade eden Başkan Arslan, "Ancak bu kampanyada asıl amacımız, polislerimiz ve askerlerimize moral vermek, destek olmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. Bu kapsamda görevli 6200 polis ve askerimiz için hazırladığımız hediyeler 6500 adet iç giyim, 10000 adet çorap, 1000 adet havlu, 6000 adet diş macunu ve fırçası, 6200 adet kişisel temizlik ürünleri, 6200 paket kuruyemiş, 6200 adet atıştırmalık yiyecek, 30000 adet bardak, sıcak ve soğuk içecekler, 250 adet powerbank, ev hanımlarımızın katkıda bulunduğu yöresel lezzetlerimiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz'ün katkılarıyla ilkokul düzeyindeki öğrencilerimiz tarafından samimi dileklerini ilettikleri 7000 adet mektup hazırladık." diye vurguladı.

Başkan Arslan, basın açıklamasının devamında ise 'Yozgat Sizinle' projesini hayata geçirirken destek aldıkları, Metin Özışık, Latif Altın, Zafer Özışık, Harun Lekesiz, Hasan ve İsmail Bozkurt, Atilla Tezcan, Önyıldız Tekstil, Kenan Özpolat, Ak Parti Kadın Kolları ve Belediyede çalışan bayan personellerede desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

PROJE VİDEOSU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ