Yozgat TÜMSİAD'dan Hain Saldırıya Kınama

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı Ali Çatar, Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınadı.
Yayınlanma tarihi: 14 Mart 2016, Pazartesi günü, saat: 17:47

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı Ali Çatar, dün akşam saatlerinde Ankara, Kızılay'da yaşanan ve 37 kişinin hayatını kaybettiği bombalı hain terör saldırısını kınadı. 

Çatar, yaptığı açıklamada, "TÜMSİAD Yozgat Şubesi  olarak, Ankara’da düzenlenen terör saldırısını lanetliyoruz. Kardeşlerimizin hayatını, evlatlarımızın geleceğini ve milletimizin birliğini hedef alan bu alçak saldırılar amacına ulaşmayacak, bizleri yıldıramayacaktır. Bu ve benzer saldırılar karşısında millet olarak dimdik ayakta duracağımıza olan inancımızı bir kez daha tekrarlarken acılı ailelere de sabırlar diliyoruz" dedi.

Çatar, mesajının devamında şunları kaydetti ; “Dün birlik açıklaması yapan terör örgütleri ülkemizin ve milletimizin birliğini yıkamayacaktır. Türkiye teröre boyun eğmeyecek, terör Türkiye’ye boyun eğecektir. Milletçe bir kez daha canımız yandı. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz.”

Etiketler: tümsiad   ali çatar  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki