Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Dördüncü Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor da yönetim geçen sene olduğu gibi bu yılda vefa kart uygulamasını başlattı. 

Yozgatspor kulüp başkanı Kazım Arslan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, yeni sezonun geçtiğimiz hafta sonu oynanan müsabakalar ile başladığını lig Yozgatspor olarak güzel bir başlangıç yaptıklarını söyledi. 

Bu güzel başlangıcın sezon boyunca da devam etmesini istediklerini dile getiren Arslan, ‘’Yıllardır özlediğimiz şampiyonluk sevincini beraber yaşamak istiyoruz. Bizler Yozgatspor yönetimi olarak sezon sununda şampiyonluğu göğüslemek için ne gerekiyorsa bu güne kadar yaptık, bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Futbol olayı son derece masraflı bir olay. Manevi desteğin yanında şehrin değişik kesimlerinin buna maddi olarak ta katkısı lazım. Biz bugüne kadar yönetim olarak bugüne getirdik takımı ve lige çıkacak, mücadele edecek güzel bir takım kurduk. Ben sezon başında bize 500 bir lira maddi destek sağlayan Milletvekilimiz Bekir Bozdağ’a ve Yusuf Başer’e teşekkür etmek istiyorum’’ dedi. 

Yozgatspor’u hedefe ulaştırabilmek için bundan sonraki süreçte şehirden bir takım katkılar beklediklerini ifade eden Arslan. ‘’Geçen sene olduğu gibi bu sene de taraftar kart ve vefa kart çalışması yapmak suretiyle inşallah hemşerilerimizin bireysel katkılarını talep edeceğiz bu bireysel katkılar bizim için son derece önemli. Eğer Yozgatspor şampiyon olacaksa düzenli bir mali yapıya kavuşması lazım. Düzenli bir mali yapının devam edebilmesi için de tabi ki halkımızın katkılarına ihtiyacımız var. Bizler Yozgatspor yönetimi olarak bu kartlardan satın almak suretiyle bu kampanyayı başlatacağız. Sonrasında da görevlendirdiğimiz arkadaşlar herkesi ziyaret etmek suretiyle bu katkıyı sağlamaya çalışacaklar. İnşallah umut ettiğimiz bir mali katkı sağlanır ve Yozgatspor sorunsuz olarak sezon sonuna taşırız’’ diye konuştu.