Ziraat Fakültesi'nde Başarı Belgeleri Verildi

Bozok Üniversitesi, Ziraat Fakültesi lisans programlarını seçerek kayıt yaptıran ve burs almaya hak kazanan 5 öğrenciye başarı belgeleri, Rektör Karacabey tarafından verildi.
Yayınlanma tarihi: 19 Aralık 2016, Pazartesi günü, saat: 18:47

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavına girerek, ilk üç tercihi arasında Bozok Üniversitesi, Ziraat Fakültesi lisans programlarını seçerek kayıt yaptıran ve burs almaya hak kazanan 5 öğrenciye Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M.A Yekta Saraç tarafından imzalanan başarı belgeleri, Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey tarafından verildi.

Bozok Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ'ında hazır bulunduğu Üniversite Yönetim Kurulu Toplantısı öncesi gerçekleştirilen törende konuşan Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey bu yıl Yükseköğretim Kurulu tarafından başlatılan uygulamayla Tarım, Ziraat, Orman, Su Ürünleri odaklı lisans programlarına yönelik "YÖK Bursu" ile Ziraat Fakültesine yerleşen 5 öğrencinin bu burs imkânından faydalanmaya başladığını söyledi. 

YÖK Bursunun miktarının aylık 600 TL olduğunu, bunun da 12 ay boyunca 4 yıl ödeneceğinin ve öğrencinin başarı durumuna göre kesilip kesilmeyeceğinin bilgisini veren Rektör Karacabey, Ziraat Fakültesi öğrencileri Lütfü Koç, Burak Alptekin, Sezai Ergül, Yeşim Öcal ve Sümeyye Ceyhan’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki